DISA-CLEAN

"Ničitel" mikročástic prachu na ulicích

Unikátní zařízení DISA-CLEAN je navrženo na základě pokročilých technologií k bezprašnému čištění bez použití vody a chemikálií!

DISA-CLEAN získal nejvyšší možnou čtyřhvězdičkovou certifikaci pro PM10 a PM2,5* stanovené normami EUnited Municipal Equipment. To dokazuje, že DISA-CLEAN účinně odstraňuje i ty nejmenší částice, což představuje smrtelné ohrožení zdraví ve městech i v průmyslu.

Technologie DISA-CLEAN využívá tradiční metly a boční kartáče, ale jedinečně zapouzdřené a vakuově odsáváné, což eliminuje vířící prach kolem kartáčů. To, co také činí tento zametač ulice jedinečným pro trh, je, že nepoužívá žádnou vodu. Bezvodná technologie umožňuje nejen šetřit obrovské objemy drahocenné vody, ale umožňuje DISA-CLEAN provozovat uvnitř skladů, čistit ulice, silnice a povrchy ploch v zimních podmínkách i za mrazu.

S provozní rychlostí až 20 km/h, DISA-CLEAN poskytuje impozantní hodinový výkoj až 50.000 m2, což je vynikající výkon ve srovnání s konvenčním zametačem.

Použití zaříuení DISA-CLEAN má mnoho pozitivních výsledků. Například, když se pravidelně používá, DISA-CLEAN eliminuje problém s nebezpečným prachem a částicemi, jak během, tak po zametání ve srovnání s konvenčními metodami. Použití DISA-CLEAN udržuje povrchy ulic a ploch čisté až do dutin. Další pozitivní vlastnosti a výhody DISA-CLEAN jsou:

  • suché čištění bez potřeby vody => úspora vody; není nutno přerušovat čištění pro doplnění vody; lze používat i v zimnímch měsících
  • spolehlivě odstraňuje a filtruje prach a částice PM10 a PM2,5
  • zcela bezprašný provoz
  • jedinečná 4-stupňová filtrace!
  • provozní rychlost až 20km/h

*prachové částice PM10 jsou menší nez 10µm; částice PM2,5 jsou menší než 2,5µm (pro představu lidský vlas má průměr cca 50-70µm)

 

Související stránky:

Copyright © 2005-2024 VacuClean s.r.o. All rights reserved. | |